Anasayfa / prostat / Prosgen Kullananlar, Kullanıcı Yorumları

Prosgen Kullananlar, Kullanıcı Yorumları

Prosgen tablet ile prostonor arasındaki farklardan bahsedeceğiz ama ondan önce kullanıcı yorumları ve kullananların fikir, görüş ve önerilerinden biraz bahsedelim.

Prosgen Kullananlar ve Kullanıcı Yorumları, Müşterilerimiz Ne Diyor ?

  1. Prosgen prostonora göre yeni bir ürün. Ürün hakında daha henüz detaylı bir bilgi bulamadık ama prostonor damladan en belirgin farkı efervesan tablet olması.
  2. Bir ikinci fark kutusunun içinde 20 adet tabletin yer aldığı.
  3. Fiyat farkları ise kesinlikle var.Prostonor yaklaşık 50-60 bandında fiyat olarak satılırken prosgen eczane fiyatı yaklaşık 2 katı ve 120 TL ücrete satılıyor. Fiyatlar için resmi satıcı sitelerinde yazan kampanyalı ve indirimli olduğu.
  4. Prostat için ne derece etkili olduğunu yazmamız etik değildir. Bunun nedeni endikasyon olmasını engellemek içindir. Kesinlikle neye yaradığı ve ne kadar etkili olduğunu buradan paylaşmıyoruz. Prosgen tabletin resmi satış web sitelerinden daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Nasıl kullanıldığına gelince, resmi satış yerlerinde tok karnına günde 1 kez 1 tablet kullanıldığı yazıyor. Bu tableti 1 bardak suyun içine atarak eritebileceğinizden bahsediyor. İçeriğinde bulunan maddeler:

  1. Likopen
  2. Selenyum
  3. Çinko
  4. L-Arginin
  5. D Vitamin

şeklindedir. Ürün daha yeni bir ürün olduğu için sizlere tavsiyemiz gerçek resmi satış yerinden orjinal olan faturalı, hologramlı ve bandrollü olan prosgen satın almanızdır. Aşağıdaki resme tıklayarak orjinal resmi satış sitesine gidebilirsiniz.

 

Hakkında admin